Info MŠ

26.08.2015

Akce v únoru:

lyžařský výcvik  11.2.-15.2.  jezdí přihlášené děti-prosíme o zaplacení do 6.2. ve třídě „koťat“

předplavecký výcvik  od 24.2. jezdit bude vždy ve čtvrtek a v úterý   ,hodina začíná v 9.00 a končí v 9.45. Celkem 10 lekcí  850 Kč,-

zaplaťte do 15.2.  Nejdeme do Chomutova, ale zkusíme Regenu a bazén v Jirkově ( doufáme ,že výuka bude na lepší úrovni )

Vybíráme příspěvek na školní akce  400,-Kč na druhé pololetí(do konce února)

V pondělí 4.2. bude pohádka ve školce Na hradě straší

P.učitelky vypracovaly nový časopis „Lísteček“    pokud ho nedostanete, řekněte si o něj

Ještě v pondělí 4.2 budou děti pospojovány,protože ve třídě Žabek byl položen nový koberec a lino.Tím pádem dochází k novému uspořádání nábytku a stěhování.Děkujeme tatínkům za vstřícnou pomoc při stěhování nábytku při pokládce.

 

Děti co byly na Lesné pořád o tomto výletu povídají….jak se jim líbilo…….jako kolektiv jsme ochotni opět s dětmi tuto akci uskutečnit,ale prosíme o pomoc …zda opět někdy na jaře zajet na Lesnou nebo třeba někam jinam,ale poradíte svým nápadem kam by se dalo zajet?? A zda jste ochotni děti na tuto akci poslat .  Uděláme anketu a lístek dostane každé dítě..je jen vás, rodičích, zda lístek vrátíte do JEŽKA TAJNŮSTKÁŘE   či nikoliv

 

Aktuální informace MŠ

-