Domů > Aktuální informace ŠD + foto > Březen 1.oddělení

Březen 1.oddělení

01.04.2019

Březen 

V březnu se toho opět hodně událo. Opět jsme hráli plno her, vyráběli různé jarní a velikonoční dekorace, výzdobu do místní knihovny, přáníčka a kytičky pro seniorky. Zapojili jsme se do soutěže, kde bylo naším úkolem sestavit budku pro ptáčky, ozdobit ji a k tomu namalovat obrázek. Vše jsme splnili a nyní budeme netrpělivě čekat jak naše zapojení dopadne. Dále jsem pletli košíky z pedigu, které bude pokračovat i  dubnu. Ke dni knihy jsme si připravili krátké představení pro obyvatele domu pro seniory, kde děti zazpívaly, zatančily a zarecitovaly. Naše vystoupení sklidilo veliký úspěch. Začátkem března nás navštívili budoucí školáčci ze školky. Březen jsme zakončili spaním ve škole pro děti z 1.a2.roč. Akce se vydařila ke spokojenosti dětí, což bylo nejdůležitější. 

 

Aktuální informace ŠD + foto

-